REGULAMIN PROMOCJI

  1. Każda organizacja może zrealizować jeden kod na darmową panoramę wykonaną w swoim obiekcie. Każda następna panorama płatna wg. ustaleń. Dokładna informacja co to jest panorama znajduje się w sekcji Często zadawane pytania – FAQ.
  2. Darmowa panorama może działać jako mała wycieczka panoramiczna składająca się tylko z jednej panoramy lub jako część większej wycieczki
    składającej się z kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu panoram połączonych ze sobą strzałkami itp.
  3. Prawo do otrzymania darmowej panoramy można uzyskać poprzez przesłanie na maila helena@panoramea.co.uk Państwa adresu oraz telefonu kontaktowego do osoby z którą będziemy mogli ustalić termin przyjazdu fotografa. Zgodnie z naszą polityką prywatności, podanych danych nie
    wykorzystujemy w żadnym innym celu.
  4. Zezwalamy na używanie darmowej panoramy bez żadnych ograniczeń, do wszelkich celów związanych z promocją Państwa organizacji – zamieszczenie na stronie www, wykorzystanie zdjęcia panoramicznego itd.
  5. Realizacja zdjęć do panoramy nastąpi przy najbliższej możliwej okazji – przy okazji sesji w Państwa okolicy lub po drodze – nasz fotograf ustali to z Państwem co najmniej kilka dni wcześniej. Staramy się zrealizować wszystkie wygrane, lecz w skrajnych przypadkach należy się uzbroić w cierpliwość.