Poszukujemy aktywnych współpracowników i partnerów na  terenie Polski i Europy.

 

WSPÓŁPRACOWNIK
Dostarczenie materiałów reklamowych do potencjalnych klientów w pobliżu miejsca zamieszkania (hoteli, restauracji, szkół itp.), wyszukiwanie klientów w okolicy.

Ten rodzaj współpracy proponujemy głównie wygadanym studentom :-) . Praca polega na dostarczeniu wysłanych przez nas materiałów reklamowych do wyznaczonych wcześniej miejsc.
O ile to możliwe, ulotkę z ofertą na wykonanie wycieczki panoramicznej należy dostarczyć do osoby decyzyjnej (właściciel, dyrektor, specjalista do spraw promocji) – warto wtedy również chwilę porozmawiać i postarać się zaprezentować realizacje zgromadzone na www.wpanoramie.pl.
Aby nasi współpracownicy wiedzieli co mówić i na co zwracać uwagę, przeprowadzamy z nimi krótkie szkolenie online. Każdy zrealizowany dzięki takiemu kontaktowi projekt skutkuje naliczeniem prowizji. Forma rozliczenia to najczęściej umowa-zlecenie.

 

WSPÓŁPRACUJĄCY FOTOGRAF
W
ykonywanie zdjęć do wirtualnych wycieczek panoramicznych

Poszukujemy fotografów, którzy wykonują lub chcieliby wykonywać zdjęcia do wirtualnych wycieczek panoramicznych pod egidą www.wpanoramie.pl. Każdy współpracujący fotograf odbywa u nas szkolenie, na którym uczymy go poprawnego fotografowania obiektów i wnętrz.
Wykonane przez współpracującego fotografa zdjęcia są przesyłane do siedziby naszej firmy
i poddawane niezbędnym obróbkom, prowadzącym do powstania panoram  a w konsekwencji wycieczki panoramicznej. Wymagamy aby fotograf posiadał własny sprzęt fotograficzny wysokiej klasy pozwalający na wykonywanie bardzo dobrych jakościowo zdjęć. Osoby, które chciałyby poważnie zaangażować się w wykonywanie w/w zdjęć, a nie dysponują odpowiedniej klasy sprzętem jesteśmy
w stanie doposażyć – kwestia ustaleń. Forma rozliczenia to umowa o dzieło, faktura lub rachunek.

 

PARTNER

Jesteśmy autorem systemu do zarządzania wirtualną wycieczką panoramiczną Pan.Manager, pozwalającemu na łatwe dodawanie i zarządzanie różnymi elementami – strzałki, zdjęcia, filmy, dźwięki, muzyka. System umożliwia zarówno łatwe wykonanie wycieczki panoramicznej na etapie jej tworzenia, jak i na późniejszym etapie aktualizacji treści. Można go również udostępnić klientowi jako panoramiczny CMS, dzięki któremu na bieżąco sam będzie w stanie aktualizować zawartość wycieczki – opisy, tłumaczenia, lektora czy zdjęcia. Dysponujemy  odpowiednią infrastrukturą teleinformatyczną (serwery, łącza) pozwalającą na zamieszczenie wycieczki w internecie. Proponujemy współpracę osobom lub firmom chcącym działać pod własną marką, wykorzystując do tego nasz system.

 

 

Osoba odpowiedzialna za kontakt:

Marcin Kantarowski
tel.: +48 531 237 563
e-mail: marcin@wpanoramie.pl